En İyi Makyaj Malzemeleri

 

 

KADINLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ MAKYAJ MALZEMELERİ

 

 
 

Nars Orgasm Allık
O bir fenomen! Her ten rengine uyan, ışıltılı eşsiz bir allıkla tanışmak istiyorsanız makyaj çantanızda bu ürün için mutlaka yer açın. Solgun teninizin tek bir fırça darbesiyle nasıl canlandığını görünce pişman olmayacaksınız.

"Keşfettiğim günden beri kullandığım allık Nars Orgasm. Her renk makyajla ve her ten rengiyle uyum sağlıyor. Hem gündüz hem gece kullanılabilir. Haftasonları makyaj yapmak istemediğiniz zamanlarda biraz Nars Orgasm allık ve diğer favorim Dior Golden Gloss parlatıcıyla tüm gününüzü ışıl ışıl geçirebilirsiniz. Herkesin makyaj çantasında mutlaka olmalı... "

 

 


 

 
 

Nars Multiple Çok Amaçlı Stick (Maldives)
Çok fazla renk seçeneğine sahip olan The Multiple, sürdüğünüz her yerde sağlıklı ve doğal bir parlaklık ve ışıltı sağlıyor.

"Nars'ın en sevdiğim ürünlerinden biri Multiple. Bu çok amaçlı stick yüze, dudaklara, göze ve vücuda uygulanabiliyor. Benim favori rengim Maldives. Fondötenin üzerine aydınlık katmak istediğim bölgelere (alın, burun üzeri, dudak üzeri ve çeneye) uyguluyorum, elimle dağıtıyorum, harika bir ışıltı veriyor yüzüme. Hafif makyaj yapmak istersem renkli nemlendiricinin üzerine az miktarda sürüyorum. Yazın vücutta uygulanınca harika sonuçlar veriyor. Maldives nötr bir renk, farklı renkleri de var... "

 

 

 
 

Chanel Inimitable Mascara
Çok boyutlu maskara. Tek bir dokunuşta kirpiği uzatıyor, kaldırarak kıvırıyor ve uzun süreli çarpıcı rengiyle hayranlık uyandıran bakışlar yaratıyor. Üç rengi var; siyah, kahve ve indigo.

"Eğer bir tane maskaranız olacaksa o da Chanel Inimitable maskara olmalı. Kirpikleri tek tek ayırıyor. Az sürerek doğal bir görüntü, yoğun sürerek dolgun bir görünüm elde edebiliyorum. Lens kullanandığım için akmaması ve dağılmaması hoşuma gidiyor."

 

 

 
 

 
YSL Golden Gloss Parlatıcı (No:9)
Dudaklarda altın ışıltısı isteyenler için muhteşem bir ürün. Cam kadar parlak dudaklar için...

"Genelde mat rujları tercih ederim. Bu gloss'u tavsiye üzerine aldım ve bir daha vazgeçemedim. Renk yerine parlaklık istediğim zaman bu gloss'u kullanıyorum. Ruj üzerinde ince duran ve süper parlatan bir yapısı var. Deneyin, vazgeçilmeziniz olabilir... "

 
 
 
 
 
 
 
Bobbi Brown Kaş Kalemi
Bobbi Brown'un kremsi kaş kalemleri sayesinde hem doğal kaşlara hem de kalemin belirginleyiciliği sayesinde ifadeli kaşlara sahip olabilirsiniz.

"Kaşlarım açık renk olduğu için onları belirginleştirmem gerekiyor. Benim için en doğal ve belirgin görüntüyü Bobbi Brown'un kaş kalemi veriyor. Bir çok markanın kaş ürününü denedim, Bobbi'ninki benim için kalıcı oldu."
 
 
 
 
 
Guerlain Precious Light Aydınlatıcı
Cildi pürüzsüz gösteren harika bir aydınlatıcı! Hafif çizgileri ve göz altı morlukları gibi yüzdeki hataları ortadan kaldırıyor.

"Mükemmel yumuşaklıkta, kaygan ve ince bir yapıya sahip. Fırçalı aplikatörü sayesinde kolayca uygulayabiliyorum. Açık tenli olduğum için uykusuz kaldığımda ya da yorgun olduğumda göz altlarımda koyu halkalar oluşuyor zaman zaman. Göz altlarımı aydınlatmak için daha iyisini bulamadım diyebilirim."
 
 
 
 
 
 
 
La Prairie Cell.Treatment Foundation Powder Finish SPF10
Fondötenin kremli örtücülüğü ile pudranın ultra ince dokusunu bir araya getiriyor. Islak ya da kuru uygulanarak mükemmel ipeksi mat bir son ve kontrollu kapatıcılık sağlıyor.

"Yıllardır aynı ürünü kullanıyorum. Hem doğal bir bitiş hem de mükemmel pürüzsüzlük sağlıyor. Cildim kadife gibi görünüyor sayesinde. Üstelik sabahtan akşama kadar yüzümde kalıyor, uçmuyor."
 
 
 
 
Lancome Long Lasting Softening Concealer SPF 12
Koyu gölgeler için olağanüstü kalıcı gözaltı kapatıcısı. Ağladıktan sonra, uykusuz bir geceden sonra sürdüğünüzde dahi ne koyu halkalar kalır ne kırmızılık kalır.

"Yıllardır aynı kapatıcıyı kullanıyorum ve değiştirmeyi asla düşünmüyorum. Yumuşak ve doğal yapısıyla beni asla yarı yolda bırakmadı, göz çevremde ne zaman sorun olsa anında kapattı. Çok uzun süre de kalıcı. Mucizevi bir şey!"
 
 
 
Chanel Teint Innocence Fondöten
Işık yansıtıcı pigmentler, eşit dağılmış ve ışıldayan bir cilt rengi sağlıyor. SPF 12 güneş filtresi cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Ayarlanabilir örtücülük, doğal satenimsi bir görüntü veriyor. Taze, canlı ve mükemmel bir cilt...

"Yüzüme ağır kapatıcılar ve kalın fondötenler sürmekten hoşlanmıyorum. Cildimin aydınlanması ve pürüzsüz görünürken de hafif parlak olması yeterli. Chanel Teint Innocence, bu açıdan tam istediğim ürün! Sürdüğüm anda, yüzüm tazelik kazanıyor. Üzerine bazen allık bile sürmüyorum, cildimin kendi doğal ışıltısı sanıyorlar."
 
 
 
 
MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
Tek adımda pudra ve fondöten etkisi veriyor. Mükemmel kapatıcılık sağlıyor, cildi resim gibi düzgünleştiriyor.

"Çift işlevleri ürünleri tercih ederim genelde. Böylece vakitten kazanırım. Bu ürün de hem pudra hem fondöten işlevi görüyor. Cildimi porselen gibi düzgün yapıyor. Ayrıca kullanımı çok pratik ve uzun süre kalıcı. Saatlerce çıkmıyor, tazelemeye gerek duymuyorum."
 
 
 
 
 
 
MAC Zoom Fast Black Mascara
Anında gece kadar karanlık ve uzun kirpikler... İçeriğindeki yoğun karbon pigmentleriyle siyahtan daha siyah.

"Günlük kullanıma çok uygun. Kirpiklere dolgunluk veriyor, uzatıyor ve simsiyah olmasıyla güzel bir belirginlik veriyor. Kullandığım MAC rimeller içinde en iyisi. Tek dezavantajı, zor çıkması"
 
 
 
 
 
 
Nars Makeup Primer Baz
Bu ürün hem makyajın kalıcılığını arttırıyor hem de cildin fondöteni daha iyi bir biçimde emmesini sağlıyor. Nars'ın makyaj bazı "bestseller" ürünler arasında...

"Özel günlerde bir yere gideceksem mutlaka fondöten sürerim. O yüzden makyaj bazı benim için olmazsa olmazdır. Fondötenin altına bazı sürdüğüm zaman, cildim makyajı adeta sabitliyor ve cildim daha pürüzsüz, mermer gibi görünüyor."
 
 
 
 
 
 
 
 
Guerlain Göz Kalemi
Guerlain göz kalemleri bakışlarınıza derinlik ve farklı bir anlam kazandırıyor. Özgün yapısı, yoğun renk pigment konsantrasyonları ile güçlendirilen göz kalemleri, üçgen formu ile gözlerinizin güzelliğine katkıda bulunuyor.

"Göz kalemi kullanmayı çok severim. Genelde sadece alt kirpik diplerime kalınca kalem çekerim. Buğulu ve yumuşak bir görünüm ya da çarpıcı bir göz makyajı için tercihim hep Guerlain'in kalemleri olur. Yumuşak sürülüyorlar, rengi çok iyi veriyorlar ve uzun süre akmıyorlar."

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !